fbpx
ARCHIWUM FIRMOWE W BIURZE


DOŁĄCZ DO WYZWANIA!

17-21.10.2022

Harmonogram WYZWANIA

  • codziennie od 17.10 do 21.10.2022 otrzymasz ode mnie na Twój adres e-mail merytoryczne informacje dot. firmowego archiwum w biurze
  • zaś 24.10 o godz. 10.00 odbędzie się live podsumowujący całe wyzwanie, gdzie będziesz mogła/mógł zadawać mi pytania

 

WYZWANIE “Archiwum firmowe w biurze” przygotowałam specjalnie z myślą o osobach, które mają za zadanie zaprojektować proces archiwizacji dokumentów w biurze, zarządzać tym procesem i miejscem, w którym dokumenty są przechowywane i archiwizowane. Przede wszystkim jest to wyzwanie dla osób, które jeszcze nic lub niewiele wiedzą o tej tematyce. 

Wyzwanie kieruję nie tylko do pracowników działów administracji i office managerów, ale również do osób zarządzających małymi i średnimi firmami.

Podczas WYZWANIA otrzymasz ode mnie kluczowe informacje
umożliwiające Ci poznanie tematyki porządkowania
i archiwizowania biurowych dokumentów

Kim jestem?

Agnieszka korach

Organizowałam, porządkowałam i zarządzałam firmowym archiwum, projektowałam procesy obiegu dokumentów. Od 25 lat jestem dyplomowanym archiwistą, a od 20 lat prowadzę szkolenia m.in. z obszaru obiegu dokumentów, ich archiwizowania i brakowania.

Szkoliłam m.in. pracowników administracyjnych największych polskich firm, znanych międzynarodowych marek i instytucji. 3M, Geberit, Maspex, ArcelorMittal, Polska Akademia Nauk, Mercedes-Benz, BASF – to tylko niektóre z nich.

Agnieszka Korach

Nie zwlekaj, DOŁĄCZ DO BEZPŁATNEGO WYZWANIA!

<h5></h5><div ><script type="text/javascript" src="https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=zNb5D&webforms_id=36406103&v=0"></script></div>

Czy ekspercki mailing "Archiwum firmowe" jest wart uwagi?
Jeśli tak - podziel się tą informacją z innymi

Asystentka Personalna/Executive Assistant.
Organizacja sekretariatu kadry zarządzającej.
7-8-9.12.2022, godz. 9.00-13.00 online

X
Lubisz "ciasteczka"? Bo prowadzimy statystyki odwiedzin i używamy plików "cookies" TAK!