Ekspercki mailing ARCHIWUM FIRMOWE

Archiwum firmowe - nie wiesz jak się za to zabrać?

Firmowe archiwum

Zapisz się na mój bezpłatny, cotygodniowy, merytoryczny mailing “ARCHIWUM FIRMOWE”. Został przygotowany specjalnie z myślą o osobach, które mają za zadanie zaprojektować proces archiwizacji dokumentów w biurze, zarządzać tym procesem i miejscem, w którym dokumenty są przechowywane i archiwizowane. Ciekawe informacje znajdą w mailingu administracyjne profesjonalistki jak również osoby zarządzające małymi i średnimi firmami. To zwłaszcza w tych firmach brakuje profesjonalnego procesu przechowywania i archiwizowania dokumentów. A można to łatwo zmienić! Dzięki odpowiednio zorganizowanemu procesowi łatwo dotrzeć do określonych dokumentów i zwolnić miejsce w firmie dzięki właściwemu postępowaniu z dokumentami, które już można zniszczyć.

W mailingu dostaniesz ode mnie inspirujące informacje dot.:

  • przechowywania dokumentów
  • archiwizowania dokumentacji niearchiwalnej i materiałów archiwalnych w firmie
  • brakowania dokumentacji niearchiwalnej
  • przekazywanie materiałów archiwalnych do Archiwum Państwowego

Twoja Mentorka w obszarze archiwum firmowego

Agnieszka korach

Organizowałam, porządkowałam i zarządzałam firmowym archiwum, projektowałam procesy obiegu dokumentów. Od 25 lat jestem dyplomowanym archiwistą, a od 20 lat prowadzę szkolenia m.in. z obszaru obiegu dokumentów, ich archiwizowania i brakowania.

Szkoliłam m.in. pracowników administracyjnych największych polskich firm, znanych międzynarodowych marek i instytucji. 3M, Geberit, Maspex, ArcelorMittal, Polska Akademia Nauk, Mercedes-Benz, BASF – to tylko niektóre z nich.

Agnieszka Korach

Nie zwlekaj, zapisz się na mój mailing !

Oprócz merytorycznych materiałów, otrzymasz ode mnie również najlepszą ofertę dołączenia do pełnego kursu. Jednak to za jakiś czas :-) Aby tę ofertę otrzymać w przyszłości – wystarczy, że teraz zapiszesz się na ten merytoryczny mailing!

Czy ekspercki mailing "Archiwum firmowe"
jest wart uwagi?
Jeśli tak - podziel się tą informacją z innymi

Napisz do mnie jeśli masz pytania albo sugestie dot. tego, co miałoby się znaleźć w wiadomościach ode mnie lub w zawartości pełnego kursu.

[email protected]

A tymczasem – jesteśmy ze sobą w kontakcie!

Agnieszka Korach

Agnieszka Korach

Twoja Archiwistyczna Mentorka